BW: TOGO - US NAVY CINCINNATI-CLASS PROTECTED CRUISER

Dostępność: brak towaru
Cena: 55,00 zł 55.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: GMT-US-008

Opis

GMT-US-008 Cincinnati-class Cruiser

Klasa: 3
Długość podstawki: 10 cm
Schemat kolorów: Standardowy amerykański wojenny
Liczba jednostek w opakowaniu: 1
Liczba jednostek na podstawce: 1
Liczba kart okrętów w zestawie: 1

Krążownik typu USS Cincinnati (druga jednostka Raleigh) został zbudowany pod koniec lat 80-tych, będąc częścią amerykańskiego programu rozbudowy floty. Jednostki te były mniejsze, lżej uzbrojone i opancerzone niż większość wcześniejszych amerykańskich krążowników, gdyż ich głównym zadaniem było zwalczanie żeglugi handlowej przeciwnika.

Ich uzbrojenie to 1 armata kalibru 152mm i aż 10 kalibru 127mm, do tego 10 lekkich armat oraz 4 wyrzutnie torped (457mm) po jednej w każdym kierunku. Będzie to zatem bardzo dobry okręt do zwalczania lekkich jednostek przeciwnika, mogący się pokusić o zaatakowanie torpedami większych okrętów.

To krążownik tego typu - USS Raleigh oddał pierwsze strzały w bitwie pod Manilą/Cavite w 1898 roku!

Modele w zestawie są wydrukowane w żywicy za pomocą druku 3D i mogą ulec uszkodzeniom, jeśli nie będzie się z nimi odpowiednio obchodzić. Wszystkie modele nie są pomalowane. Klej i farbki nie są częścią zestawu. Zawiera małe części i nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci poniżej 14 roku życia.
Instrukcja jak przygotować modele do malowania znajduje się tutaj: http://www.gmboardgames.com/blog/jak-przygotowac-modele-do-malowania/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl