BW: TOGO - RUSSIAN PERESVET-CLASS BATTLESHIP

Dostępność: brak towaru
Cena: 65,00 zł 65.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: GMT-RUS-010

Opis

GMT-RUS-010 Russian Peresvet-class Battleship

Klasa: 1
Długość podstawki: 14 cm
Schemat kolorów: Flota bałtycka (Oslabia) lub eskadra portarturska (Pierieswiet i Pobieda)
Liczba jednostek w opakowaniu: 1
Liczba jednostek na podstawce: 1
Liczba kart okrętów w zestawie: 2

Pancerniki typu Pierieswiet zostały zaprojektowane w połowie lat 90-tych XIX wieku jako szybkie pancerniki, mający duży zasięg, mogące wspierać rosyjskie krążowniki pancerne w działaniach rajderskich. Daleki zasięg okupiony został słabszym opancerzeniem, niż na typowych pancernikach tej epoki, a także nieco słabszym uzbrojeniem (4 armaty kalibru 254 mm, plus artyleria średnia i lekka). W porównaniu do dwóch pozostałych okrętów, Pobieda była wyposażona w nowocześniejszy pancerz typu Kruppa.

Dwa okręty tej klasy (Pierieswiet i Pobieda) uczestniczyły w bitwach pod Port Arthur i na Morzu Żółtym. Trzeci (Oslabia) wziął udział w bitwie pod Cuszimą. Okręty te są już bardzo ciekawe z malarskiego punktu widzenia - będzie można je pomalować na barwy eskadry z Port Arthur lub floty bałtyckiej.

Okręt ten będzie zatem tańszą (w punktach) alternatywą w stosunku do typu Borodino, z uwagi na wielką liczbę armat groźną zarówno dla pancerników, jak i krążowników przeciwnika. Ich dodatkową zaletą jest możliwość wykupienia opcji stawiacza min!

Modele w zestawie są wydrukowane w żywicy za pomocą druku 3D i mogą ulec uszkodzeniom, jeśli nie będzie się z nimi odpowiednio obchodzić. Wszystkie modele nie są pomalowane. Klej i farbki nie są częścią zestawu. Zawiera małe części i nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci poniżej 14 roku życia.
Instrukcja jak przygotować modele do malowania znajduje się tutaj: http://www.gmboardgames.com/blog/jak-przygotowac-modele-do-malowania/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl