ADEPTUS MECHANICUS: ONAGER DUNECRAWLER

Dostępność: brak towaru
Cena: 119,00 zł 119.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Games Worshop
Kod produktu: 99120116030

Opis

Ze względu na swoje pochodzenie w wyniku utraconej wiedzy przez tysiąclecia, Onager Dunecrawler jest oparty na uniwersalnym silniku lądowym Mars Universal; sam w sobie jest inspirowany przez gniewne zwierzęta juczne, które w starożytności transportowały swoich panów przez Świętą Terrę. Onager Dunecrawler nie jest zwykłym transporterem ludzi, ale jest pełen zaawansowanej, potężnej broni, zdolnej do przekształcenia światów w pustkowia.

Lekki czołg kroczący Onager Dunecrawler ma cztery nogi przypominające kraby i opcjonalny pancerz. Opancerzoną kabinę i reaktor uzupełnia ogromna różnorodność opcji modelowania, w tym reflektory, wyrzutnie dymu, manipulatory poznawcze i sondy skanera umysłu; a kopułę można modelować jako zamkniętą lub otwartą, przedstawiającą Princepsa dzierżącego ciężki kark. Otrzymujesz ogromną ilość konfiguracji i dostosowywania dostępnych nawet przed zastosowaniem broni.

Jeśli chodzi o broń, w zestawie znajdują się cztery jej warianty: miotacz eliminujący, podwójne miotacze fosforu z czujnikami, laser neutronowy wyposażony w współosiowy ciężki trzonek Cognis lub układ Ikar – niesamowity zestaw przeciwlotniczy składający się z dwóch działek automatycznych, wyrzutnia przeciwpancerna Gatlinga, wyrzutnia rakiet przeciwpancernych i antena radarowa.

W zestawie z tym wieloczęściowym zestawem plastikowym składającym się ze 119 elementów, tworzącym jeden Onager Dunecrawler, znajduje się mały arkusz transferowy Adeptus Mechanicus i okrągła podstawa o średnicy 130 mm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl